Kesä-Kisat Viherpolussa 30.7.-31.7. -tulokset

Viherpolku järjestää kesän kunniaksi Kesä-Kisat! Lajeina tällä kertaa perinteiset esteet ja koulu. Kisat pidetään Viherpolun kentällä, jos vettä sataa tai aurinko paistaa polttavan kuumasti, pääsemme maneesin suojiin. Luethan infon huolella, jotta kaikki sujuisi mutkitta täällä meidänkin päässä.

Anteeksi kamalasti tuloksien myöhästyminen, olin reissussa ja olen nyt kotiutunut! Toivottavasti kaikilla oli mukava kisapäivä!
Muutama osallistuja jouduttiin hylkäämään väärän osallistumiskaavan takia, te ketkä ulos jäitte, tulkaa pyytämään jos haluatte kuulla syyn.

Info

-kisat ovat villit, joten kukavain voi osallistua
-VIP 29.07.2013
-Osallistumiset sähköpostiin [email protected]
-Muista laittaa luokkien yläpuolelle, onko kysessä este- vai koulukisat
-Osallistujia ei kirjata tänne ylös, vain tulokset tulee sivuille viimeistään 02.08.

Estekisat 30.07.2013

Osallistumiset sähköpostiin ([email protected]) näin:
Luokka nro
ratsastaja - hevonen<*br>
Poista kaikki tähdet (*) muuten osallistuminen hylätään.

Osallistujia otetaan rajattomasti jokaiseen luokkaan ja jokainen voi tuoda niin paljon hevosia kuin haluaa. Yksi hevonen kuitenkin vain kerran per luokka.
Luokat:
luokka 1. ristikko
1. KJannica - A.D. Niall
2. Elina – Bryson
3. Jannica - A.D. Price O'Reilly
4. Pp - Pp's Pirate Boy
5. Hydro - L'Occitane
6. Mila - Mini Diamond
7. Jannica - A.D. Abbeyfield Toblerone
8. Elina - Silver Shime
9. Hydro - Citadel
10. Mila - Yorkin Damon

luokka 2. 50-60cm
1. Candace - venezuela
2. Elina - Silver Shime
3. Pp - Heloti
4. Mila - Luz de Luna Carta F de Amor ox
5. Jannica - A.D. Ansa
6. Elina – Bryson
7. Jannica - A.D. Nicholas
8. Mila - Breezy Nip-Nap
9. Mila - Baillie Darling
10. Jannica - Godzilla ox
11. Mila - Bella de la Rosa
12. Candace - Hvítur Demantur
13. Mila - Black Spicy Pepper
14. krista. - Kasimir

luokka 3. 70-80cm
1. Candace - Rikottu Lupaus
2. Hydro - Devil Wears Prada
3. Jannica - P.P. Sonwite
4. Hydro - El Capitán
5. Mila - Fabrice's Exaggerated Direction
6. Jannica - A.D. Hansom Casanova
7. Pp - Heloti
8. Jannica - Akomeus Zeus
9. Tiiu- Defiant Crip
10. Candace - Pomegranate

luokka 4. 90cm
1. Hydro - Chickoway
2. Mila - Moana's Gwendora
3. Hydro - Leviathan
4. Hydro - Comoros
5. Mila - Yvette
6. Mila - Missin Appeal
7. Mila - Zbawca
8. Jannica - A.D. Jan Rascal
9. Jannica - De Coon
10. krista. - Kasimir
11. Tiiu- Defiant Crip
12. Jannica - AAM Zamell Eclipse

luokka 5. 100cm
1. Hydro - Renaissance
2. Jannica - Picobello
3. Mila - Miss Windy
4. Hydro - Tuscany
5. Mila - Tuulen Tähti
6. Mila - Artiikin Ilotuikku
7. Candace - Rio de Janeiro
8. Hydro - Yosemite
9. Hydro - Devil's Cry
10. Mila - Hilla-Maaria
11. Hydro - Deimos
12. Jannica - Hopearinteen Tico ox
13. Jannica - A.D. Ewa

luokka 6. 110cm
1. Candace - CB Justin
2. Jasmin - De Laatste Herfst
3. Mila - Kat's Criminal Crush
4. Mila - Rexona
5. Jannica - Ruususen Natan Aukusti
6. Hydro - Warsaw Royale
7. Jannica - A.D. Nellin Napero
8. Jannica - Within Temptation
9. Hydro - Choreography

luokka 7. 120cm
1. Hydro - Didaktik
2. Jannica - Stormy's King
3. Candace - Something Different
4. Outi Mustalampi - Prince Prentise
5. Hydro - Joraha QTY
6. Outi Mustalampi - Queen Katy
7. Hydro - Delta Dawn
8. Jannica - Maybeline
9. Hydro - Polyfax
10. Candace - Try Me
11. Mila - Chinook's Whyalla
12. Candace - Ace on the Sleeve
13. Jasmin - De Laatste Herfst
14. Outi Mustalampi - Perfect Phanhom
15. Candace - KV Escape
16. Outi Mustalampi - Crazy Crocket
17. Outi Mustalampi - Miss Mystic
18. Jannica - White Moment

Koulukisat 31.07.2013

Osallistumiset sähköpostiin ([email protected]) näin:
Luokka nro
ratsastaja - hevonen<*br>
Poista kaikki tähdet (*) muuten osallistuminen hylätään.

Osallistujia otetaan rajattomasti jokaiseen luokkaan ja jokainen voi tuoda niin paljon hevosia kuin haluaa. Yksi hevonen kuitenkin vain kerran per luokka.
Luokat:
luokka 1. helppo C
1. Tiiu- Defiant Crip
2. Pp - Pp's Pirate Boy
3. Candace - Hvítur Demantur
4. Jannica - A.D. Liplapper Lane
5. Jannica - A.D. Sena's Golden Fantasy
6. Mila - Taffeltoff
7. Jannica - A.D. Micro Machine

luokka 2. helppo B
1. Candace - Venezuela
2. Pp - Heloti
3. Jannica - A.D. All American Miss
4. Mila - LR's Melkoinen Salla
5. Jannica - Paris Baby Boy AD
6. Hydro - Devil's Cry
7. Hydro - Paco Rabanne
8. Hydro - Leviathan
9. Mila - Jøranian DE
10. *Pade* - Meteor XXX
11. Elina – Bryson
12. Mila - Saga Skog Troll
13. Tiiu- Defiant Crip
14. Hydro - Rapid Rush
15. *Pade* - SS’ Spinstar
16. Jannica - A.D. Little Mermaid

luokka 3. helppo A
1. Nata - Bright Sunshine
2. *Pade* - Izabela
3. Candace - Rikottu Lupaus
4. Mila - Sagebrush Annie
5. Hydro - Varsovan Laulu
6. Jannica - Dashantic AD
7. *Pade* - Inferno
8. Hydro - A New Legacy
9. Mila - Kat's Criminal Crush
10. *Pade* - S.T. Heart Breaker
11. Jannica - A.D. Magnificient Rock
12. Hydro - Locarno
13. Candace - Venezuela
14. Elina – Bryson
15. Mila - Katherine Ann
16. Mila - Frosted Freedom
17. Mila - Chinook's Whyalla
18. Hydro - Didaktik
19. Jannica - Tella
20. Hydro - Yosemite

luokka 4. Vaativa B
1. Hydro - Sateenkaari
2. Jannica - De Coon
3. Jannica - Nuttin Better
4. Candace - Something Different
5. Hydro - Moonlight Minuet
6. Jannica - A.D. Ewa
7. *Pade* - SS’ Santinela
8. Mila - Rägby's Rinaldo
9. Mila - Dirty Diana
10. Hydro - Polyfax
11. Elina – Bryson
12. Nata - Bright Sunshine
13. Hydro - Choreography
14. *Pade* - SS’ High Noon
15. *Pade* - SS’ Red Jamie

luokka 5. Vaativa A
1. *Pade* - King Arthur
2. Jannica - Drømmegutten
3. Mila - Dagmars Brunett RGL
4. *Pade* - Horror
5. Jannica - The Great Spirit
6. Outi Mustalampi - Robin Rich
7. Outi Mustalampi - Mr. Mountain
8. Mila - AK's Queensland
9. Outi Mustalampi - Eterbak Capriolé
10. Outi Mustalampi - Super Scotty
11. Candace - Stamp on the Ground
12. Elina - Bryson
13. Candace - QL Rokcwell Normal
14. Hydro - El Capitán
15. *Pade* - SS’ Dark Arrow
16. Outi Mustalampi - Lilita Lady
17. Jannica - Stormy's King

Kiitos osallistumisesta!
Takaisin Viherpolkuun